Končni izbor projektov

Strokovna komisija za participativni proračun Občine Radovljica je na 4. seji 24.11.2020 sprejela sklep o končnem izboru projektov za leti 2021 in 2022, ki bodo na podlagi glasovanja po posameznih območjih izvedeni v okviru participativnega proračuna.

Med izbranimi je tudi projekt OBNOVA POTI IN STUDENCA ZDRAVILNE VODE V CIZLJU. Izglasovan je bil kar s 320 glasovi. Vsem, ki ste se za glasovanje na kakršnikoli način potrudili se zahvaljujemo. Brez vas projekt nebi uspelCizelj ima v ljubenski zgodovini velik pomen, a je njegova obnova pred leti obtičala na mrtvi točki. Zdaj se bo z novim načinom porabe proračunskih sredstev končno lahko izvedla.

Skupaj bo v obeh letih izvedenih 25 projektov. Občinska uprava bo projekte umestila v proračun za leto 2021 ali 2022 ali za obe leti glede na določeno višino sredstev, to je 15 tisoč evrov za vsako območje v vsakem le tu, in glede na časovno izvedljivost projektov. Predloga proračunov bosta na občinskih spletnih straneh www.radovljica.si objavljena 4.12.2020, občinski svet pa ju bo obravnaval na seji 16.12.2020.

rezultati glasovanja